آکاایران: رابطه شوم اینترنتی مرد متاهل با دختران جوان 

ارتباط با دختران در تلگرام و اینستاگرام کاری هست که بعضی از آقایان به آن اعتیاد پیدا کرده اند و تعداد زیادی از زندگی ها به همین دلیل به طلاق کشیده اند. ارتباط های مجازی باعث شد تا زندگی نوعروس به کامش تلخ شود . به گزارش پارس ناز مردی که با آشنایی دختران در تلگرام و شبکه های اجتماعی ، همسرش را به ستوه آورده بود با درخواست طلاق زنش مواجه شد .

زن زمانی که فهمید شوهرش با دختران اینترنتی در ارتباط هست به دادگاه خانواده رفت و دادخواست طلاق داد.در پرونده ای زنی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست طلاق خود را داد و به قاضی گفت: شوهرم هر شب که به منزل می آید، تنها به فکر متصل شدن به اینترنت هست. او دائم با دختر های ناآشنا در فیسبوک چت می کند و در تلگرام با انها در ارتباط هست.

دیگر خانواده معنایی ندارد. فیسبوک کابوس و هووی من شده و شوهرم وقتی پای اینترنت مینشیند دیگر حاضر نیست حتی برای شام با من سر یک سفره بنشیند. در واقع شوهرم با فیسبوک ازدواج کرده و این موضوع به کابوس هر شب من تبدیل شده هست.

زن ادامه داد: وقتی کنار شوهرم میروم تا در جریان کار هایش قرار گیرم، سرم فریاد میزند و صفحه کامپیوتر یا تلفن همراه خود را برمی گرداند. دادخواست طلاق دادم تا مشکلات و ناراحتی هایم پایان یابد و او بداند وقتی میگویم از تو جدا میشوم، دروغ نیست.درست هست که پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن باید رخ دهد، ولی شوهرم زیاده روی می کند و من دیگر معنای داشتن شوهر را نمی فهمم.

.

منبع :gahar.ir