گلچینی از شیک ترین مدل کلاه عروس توری و گلدار ۲۰۱۸

جدیدترین تصاویر شیک ترین مدل کلاه عروس توری و گلدار ۲۰۱۸

 

 

مدل کلاه عروس هر عروسی یک سلیقه ای دارد. برخی از عروس خانم ها شب عروسی شان از تور و شنل استفاده می کنند. برخی هم کلاه را به شنل ترجیح می دهند. ما در ادامه زیباترین کلاه های توری و گلدار عروس را برای شما عروس خانم های شیک و مشکل پسند به نمایش گذاشته ایم. امیدواریم ایده ای جالب برای شما در شب عروسیتان باشد.

 

کلاه عروس

 

۱- در مزون به شما ژورنال هایی نشان می دهند تا از بین مدل های مختلف موجود در آنها لباسی را انتخاب کنید تا مانند آن را برایتان بدوزند ولی مجبور نیستید دقیقا یک لباس را انتخاب کنید، می توانید مدل دامن را از یک لباس و مدل بالاتنه را از لباس دیگر و حتی مدل کار و سنگ دوزی را از جای دیگری بردارید. اگر از مدل های ژورنال ها خوشتان نیامد، جستجو در اینترنت هم به شما کمک می کند. می توانید عکس لباس موردنظر را پرینت بگیرید و به خیاط نشان دهید تا عین همان را برایتان بدوزد.

 

کلاه عروسکی بافتنی

 

 ۲- برای تهیه لباس عروس، حداقل باید یک ماه تا یک ماه و نیم قبل از تاریخ مراسم اقدام کرد تا سر فرصت لباس آماده شود و خیاط وقت کافی داشته باشد ولی خیلی از عروس خانم ها به دلیل دوندگی های نزدیک مراسم و حتی استرس طی این مدت لاغر می شوند و وقتی برای پرو می روند، اندازه هایشان تغییر کرده است ولی راه حلی برای این مشکل وجود دارد؛ خیاط های لباس عروس به جای زیپ، پشت لباس را با بند به هم وصل می کنند که به صورت ضربدری بسته می شود، این کار هم نمای زیبایی به پشت لباس می دهد و هم باعث می شود بتوان اندازه آن را به دلخواه تا حدی تغییر داد تا بالاتنه درست قالب اندام عروس باشد.

 

كلاه عروسي

 

۳- خیاط برای اینکه بتواند شما را در انتخاب لباسی مناسب تر راهنمایی کند، باید در مورد اندام داماد و تفاوت قد شما با او بداند مثلا اگر با همسرتان هم قد هستید، با توجه به اینکه آرایش موها یا پاشنه کفش به هر حال کمی به قدتان اضافه می کند، به شما لباسی که خیلی کشیده نشانتان بدهد، پیشنهاد نمی دهد تا بلندتر از داماد به نظر نرسید.

 

کلاه عروس با حجاب

 

۴- فراموش نکنید که با لباس عروس شیری و نباتی باید تورهای همرنگ با آن استفاده کرد و هرگز از تور سفید استفاده نکنید ، زیرا هر قدر هم اختلاف رنگ آن ها کم باشد ، باز هم توجه دیگران را جلب خواهد کرد .

 

کلاه عروس 2011

 

۵- بعضی از عروس خانم‌ها دوست دارند شبیه کارتون‌های دوران کودکی‌ همراه تور کلاهی سفید بر سر بگذارند، اگر شما هم جزو همین دسته هستید یادتان نرود که تورهایی که همراه با کلاه کوچک هستند فقط با لباس عروس‌های مدل اروپایی برازنده می‌شوند یعنی لباس‌هایی که خیلی کارشده و شلوغ نیستند و تنها با چند برش ساده تزئین شده‌اند.

 

کلاه عروسکی بافت

مدل کلاه عروس,ژورنال لباس عروس جدید,مدل کلاه عروس ۲۰۱۸

کلاه عروس 2015

مدل کلاه عروس,ژورنال لباس عروس جدید,مدل کلاه عروس ۲۰۱۸مدل کلاه عروس | گلچینی از شیک ترین و زیباترین مدل کلاه توری و گلدار عروس 96-2017

مدل کلاه عروس,ژورنال لباس عروس جدید,مدل کلاه عروس ۲۰۱۸

 

کلاه عروسکی

مدل کلاه عروس,ژورنال لباس عروس جدید,مدل کلاه عروس ۲۰۱۸

کلاه عروس اسلامی

مدل کلاه عروس,ژورنال لباس عروس جدید,مدل کلاه عروس ۲۰۱۸

 

کلاه عروس

مدل کلاه عروس,ژورنال لباس عروس جدید,مدل کلاه عروس ۲۰۱۸

کلاه عروسکی بافتنی