آکاآپامید حاجیلی خواننده پاپ کشورمان دوم مهرماه سال 62 در تهران متولد شد و امروز همزمان با سالروز تولد این خواننده کشورمان است.به بهانه سالروز تولد امید حاجیلی عکس هایی بامزه و جالب از کودکی او را برای علاقه مندان و طرفدارانش گردآوری کرده ایم که در ادامه میتوانید تمامی این تصاویر را مشاهده کنید. با ما همراه باشید.

 

Image result for ‫امید حاجیلی‬‎

امید حاجیلی، از سن ۹ سالگی نوازندگی پیانو را آغاز کرد و از ۱۱ سالگی وارد هنرستان موسیقی شد، پس از حدود ۳ سال نوازندگی ویولن ساز خود را به ترومپت تغییر داد و هم‌زمان به صورت خود آموز نوازندگی پرکاشن و درام را آغاز کرد و سال ۱۳۷۷ دیپلم هنرستان را گرفت و تا مقطعِ لیسانس در همان‌جا ادامه داد و بعد از آن مدرک کارشناسی ارشد موسیقی را از دانشگاهِ هنر اخذ نمود و همچنین در سال ۱۳۹۶ مدرک دکتری افتخاری زیر نظر وزارت علوم در رشته آهنگسازی نیز دریافت نمود. علاوه بر ساز ترومپت و فلوگِل هورن او نوازنده سازهای پیانو، پرکاشن و درام نیز می‌باشد و در تک‌آهنگ (باغ مولوی) ساز ترومبون را نیز نواخته‌است.

امید استادِ اسبقِ دانشکده موسیقی صداوسیما و دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد و دانشگاه تهران است. آهنگساز و تنظیم‌کننده و نوازندهٔ حرفه‌ای ساز ترومپت که در بسیاری از آلبوم‌های موسیقی حضور داشته‌است، سابقه ده سال نوازندگی در ارکستر سمفونیک تهران ،ارکستر فیلارمونیک تهران، ارکستر سمفونیکِ صدا و سیما و خیلی از ارکسترهای کلاسیک که تا به امروز وجود داشته‌اند. آهنگ‌ساز و تنظیم کنندهٔ چندین ترک در آلبوم‌های مختلف و همکاری با خوانندگانی همچون: علیرضا عصار، سیروان خسروی، محسن چاوشی (قطعه مردم آزار)، علی لهراسبی، خشایار اعتمادی، حامی، نیما مسیحا، شاهکار بینش پژوه، محمد زارع، جمشید عزیزخانی و … داشته‌است و هم‌چنین رهبر ارکسترِ چند گروهِ پاپ از جمله ناصر عبداللهی و رضا صادقی نیز بوده‌است و یکی از اعضای اصلی گروه دارکوب است

عکس های کمتر دیده شده و جالب از کودکی امید حاجیلی 

امید حاجیلی تردست

امید حاجیلی در آغوش مادرش

امید حاجیلی پریزاد

عکس دیده نشده از کودکی امید حاجیلی

امید حاجیلی ای داد

کودکی امید حاجیلی در کنار مادرش

امید حاجیلی چشمای مستت

عکسی از سه روزگی امید حاجیلی

امید حاجیلی کنسرت

عکس دیده نشده از کودکی امید حاجیلی

امید حاجیلی برزی

عکسی از امید حاجیلی در دوران کودکی

عکسهای کودکی امید حاجیلی

عکسی از امید حاجیلی در کنار پدرش