آکاآپمهدی سلطانی سروستانی یکی از بازیگران توانمند و حرفه ای کشورمونه مخصوصاً با بازی عالی اش در سریالشهرزاد در نقش پدر فرهاد که واقعا این بازیگر حرف نداره و جزو محبوب ترین بازیگران سریال شهرزاد می باشد. او در سال ۱۳۵۰ در شهر شیراز متولد شد و الان ۴۶ ساله است لیسانس بازیگری خود را از دانشکده هنرهای زیبا (دانشگاه تهران ) گرفته‌ است.

مهدی سلطانی بازیگری در تلویزیون را از سال 72 و مجموعه نوروز 72 آغاز کرد و با نقش های ماندگاری در سریال های تلویزیونی اش مانند بهزاد مصیب در سریال در مسیر زاینده رود، جمیل در سریال دیوار، اردلان تمجید در مادرانه ،عبد در مدینه ، محسن در هفت سنگ، اسماعیل نفر در زیر پای مادر، حاج علی تهرانی در سریال پدر و هاشم خان دماوندی در سریال شهرازد در میان مخاطبان تلویزیون و نمایش خانگی شناخته شد.

عکس های زیادی از مهدی سلطانی در فیلم و سریال ها و مراسم مختلف وجود دارد اما شاید برایتان جالب باشد که تصاویری از دوران کودکی این بازیگر سرشناس کشورمان را ببینید.ما در این مقاله از مجموعه مقالات آکاآپ, این عکس ها را برایتان گردآوری کرده ایم که در ادامه مطلب میتوانید تمامی آنها را مشاهده کنید. با ما همراه باشید.

عکس های متفاوت و دیدنی مهدی سلطانی در کودکی

مهدی سلطانی سروستانی بازیگر

عکسی از شش ماهگی مهدی سلطانی

گذشته ی مهدی سلطانی

عکس متفاوت مهدی سلطانی از دوران کودکی

عکس های متفاوت مهدی سلطانی

عکسی از کودکی مهدی سلطانی در کنار پدرش

عکس کودکی مهدی سلطانی

عکسی جالب از دوران کودکی مهدی سلطانی

عکس بچگی های مهدی سلطانی

کودکی مهدی سلطانی در کنار برادرش هادی

مهدی سلطانی در کودکی

عکسی از کودکی مهدی سلطانی 

مهدی سلطانی در دوران کودکی

عکسی از مهدی سلطانی در دوران کودکی

عکس های کودکی مهدی سلطانی

عکسی از مهدی سلطانی در دوران نوجوانی