ماشین مرسدس بنز ضد گلوله + تصاویر


باز هم خودرویی عجیب و غیر متعارف برای مشتریان خاص به بازار عرضه شده است که این خودرو علاوه بر امکانات خاص خودش در شرایط نظامی امتحان شده و یک خودروی مرسدس بنز ضد گلوله می باشد.


مشتریان پولدار با سفارش دادن خودروهای لوکس و کمیاب می خواهند امنیت و رفاه خود را را تامین کرده و به نوعی خاص به نظر برسند، به همین علت برخی از کمپانی ها سعی بر این دارند انتظارات مشتریان خود را تا حدودی برآورده کنند از این رو شرکت بنز با تولید خودرویی خاص به نام جی ۶۴ ای ام جی با امکانات ویژه توانسته مشتریان بسیاری را جذب کند. مرسدس بنز ضد گلوله قدرتمند برای کسانی که امنیت بالایی را می طلبند می تواند رضایت بخش باشد.

ضد گلوله

مرسدس بنز جی ۶۴ ای ام جی یکی از قدرتمندترین و البته لوکس ترین خودروهای خارج جاده ای که تاکنون وارد بازار شده است. این خودرو در شرایط نظامی نیز آزمایش شده و می تواند در مقابل حملات مسلحانه مقاومت کند. به خصوص این امکان وجود دارد که امنیت خودرو برای برخی مشتریان خاص افزایش یابد و لایه های بیشتری به خودرو افزوده شود. سرعت این مدل از مرسدس بنز در ۵.۳ ثانیه از صفر به صد کیلومتر در ساعت می رسد و موتور ۸ سیلندر آن ۵۴۴ اسب بخار قیمت دارد. همچنین امکان اینکه داخل خودرو به شکلی کاملا لوکس دربیاید هم وجود دارد.

مرسدس بنز ضد گلوله

قیمت این خودرو یک میلیون دلار است و با توجه به اینکه خودرویی بسیار لوکس محسوب می شود که ضد گلوله است و امکان راندن آن خارج از جاده های معمولی نیز وجود دارد می توان تصور کرد که تنها افرادی بسیار خاص در میان مشتریان این خودرو حضور داشته باشند.

ماشین مرسدس بنز ضد گلوله + تصاویر 5/5 19
منبع : نامه - / ل