خودرو مورگان آئرو 8 شاهکار خودروساز انگلیسی + تصاویر


مورگان همچنان به طراحی با ظاهر قدیمی خود ادامه داده و جدیدترین محصول خود را با نام مورگان آئرو 8 برای علاقمندان خودروهای کلاسیک و اسپرت در دو نوع ارائه کرده است که در ادامه مشخصات فنی و تصاویر آن را مشاهده می کنید.


خودروساز افسانه ای بریتانیایی مورگان جدیدترین محصول خود را که دارای بدنه آلومینیومی است را با نام مورگان آئرو 8 ارائه کرده است و این خودرو از نظر دینامیک و تهویه نسبت به سری های قبل بهبود یافته است.

خودرو اسپرت

خودروی دست سازی که از سال 2001 با همین شمایل قدیمی و با پیشرانه 8 سیلندر BMW تولید می شود. با اینکه از تیزرهای مورگان، پیش از معرفی نهایی مدل جدید، انتظار تغییراتی بیشتر در این خودرو می رفت، اما در واقع پوسته این خودرو، بسیار شبیه همان مدل های نخستین است.
با این وجود تغییرات زیادی هم در مورگان آئرو 8 صورت گرفته است. این تغییرات در جهت ایجاد آسایش بیشتر، عملی تر شدن خودرو، فناوری های بکار رفته و تجهیزات لوکس آن می باشند.
ماشین اسپرت
سیستم تعلیق آئرو 8 نیز کاملاً تغییر کرده است. استفاده از تعلیق کاملاً مستقل با بازوهای جناقی دوبل همراه با میله های ضد غلطش علاوه بر بهبود عملکرد در جاده های پر دست انداز، راحتی بیشتری را به همراه می آورد.
 
تصاویر مورگان آئرو
 
پیشرانه خودرو، همان موتور V8 ب ام و با حجم 4.8 لیتر است که به طور نرم افزاری ارتقا یافته تا چند اسب بخار اضافه و مقداری گشتاور بیشتر تولید کند. نیروی این پیشرانه به 367 اسب بخار رسیده که از طریق یک گیربکس شش سرعته دستی یا اتوماتیک با امکان شیفت دستی به چرخ های عقب منتقل می گردد. دیفرانسیل با لغزش محدود، ترمز ضد قفل ABS+EBD، کروز کنترل، فرمان هیدرولیکی با بهبود پاسخگویی و ایربگ های ایمنی از جمله موارد افزوده شده به مورگان جدید می باشند.
 
خودروهای قدیمی
 
سقف بازشوی مورگان آئرو 8 از جنس نرم بوده و در پشت صندلی ها قرار می گیرد. همچنین یک سقف از نوع سخت قابل انفصال هم که چهره ای کوپه و قدیمی به خودرو می بخشد، قابل سفارش می باشد. روکش چوب و چرم نیز به وفور در کابین دیده می شود. یک سیستم سرگرمی با نمایشگر لمسی نیز به صورت اختیاری قابل سفارش است.
مورگان آئرو 8 سال 2015 در دو نوع کوپه و سوپر اسپورت موجود می باشد.
 
خودروهای انگلیسی
مورگان آئرو 8
 
مشخصات فنی ماشین مورگان
مورگان آئرو 8
 
خودروهای کلاسیک
مورگان آئرو 8
 
مورگان آئرو
مورگان آئرو 8

  
خودرو مورگان آئرو 8 شاهکار خودروساز انگلیسی + تصاویر 3.8/5 8
منبع : پدال-/ف