آکاایران: عجیب ترین هدیه ممکن این زن به شوهرش! +(عکس)

آکاایران: این زن که یک معلم بازنشسته است میگوید : از زمان جوانی به داشتن موهای بلند و دلپذیر شهرت داشتم ، با بالاتر رفتن سنم متوجه شدم موهایم نیز درخشش و جوانی خود را از دست میدهند، در پی یافتن راهی بودم تا آنها را برای همیشه حفظ کنم که ایده بافت این ژاکت به ذهنم خطور کرد

یک زن چینی در اقدامی عجیب و با صرف 11 سال زمان موفق شد از موهای سرش یک کلاه و ژاکت بافته و آن را به همسرش تقدیم کند. " ژیانگ رنشیان" 60 ساله با استفاده از 116058 تار مو برای همسرش یک ژاکت و یک کلاه بافته است. نکته جالب اینکه وی آمار دقیق موهای استفاده شده در بافت این لباس را میداند و بافت این لباس بیش از 11 سال به طول انجامیده است.

عجیب ترین هدیه ممکن این زن به شوهرش! (عکس) -آکاعجیب ترین هدیه ممکن این زن به شوهرش! (عکس) -آکا

این زن که یک معلم بازنشسته است میگوید : از زمان جوانی به داشتن موهای بلند و دلپذیر شهرت داشتم ، با بالاتر رفتن سنم متوجه شدم موهایم نیز درخشش و جوانی خود را از دست میدهند، در پی یافتن راهی بودم تا آنها را برای همیشه حفظ کنم که ایده بافت این ژاکت به ذهنم خطور کرد و از سن 49 سالگی جمع آوری موها را آغاز کردم.  این لباس 382.3 گرم و کلاه 119.5 گرم وزن دارند و کاملا از مو بافته شده است. او رمز موفقیت خود را تلاش و پشتکار میداند و میگوید برای نشان دادن عشق و احترامش به همسرش این کار را انجام داد.

عجیب ترین هدیه ممکن این زن به شوهرش! (عکس) -آکاعجیب ترین هدیه ممکن این زن به شوهرش! (عکس) -آکا


.

منبع :